infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mici |
|
11.01.2024. 08:55
Juce je bio divan dan za skijanje,ali guzve su velike (u odnosu na prethodne dane) ,skijasi ili prolecu ili padaju svako malo.Na Dubokoj 1 u gornjem delu vise ima skijasa na zadnjici nego na skijama. Samo gledas da te ne pokupi neko ko ne ume bas da kontrolise brzinu,a cula sam da je bilo dosta takvih slucaajeva juce. Nadam se da ce otvoriti jos neke staze i smanji guzva na stazama i zicama.
2+3 = (malim slovima)