infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mladen |
|
08.01.2024. 12:57
@Aca1 Bih gore početkom decembra. Svaka čast što za tako kratko vreme sve odvedoše u red. Jedino što je tada bilo je da su se jako trudili oko staza a ostalo je sve raspad, parkinzi pogotovo misleći na one u blatu. O smeću i šutu na sve strane ne bih trošio reči. ne može da se poredi sa recimo Alpe d''Huez ali može itekako sa La Normom. E tu se vidi koliko Kop nije destinacija za ljubitelje skijanja tokom raspusta. Za van raspusta je možda konkurentan.
2+3 = (malim slovima)