infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zimar |
|
10.11.2023. 17:44
Valja opening pomeriti u prvoj sedmici Januara odmah posle noci doceka nove godine. Jer iz godine u godinu snega je sve manje u decembru jer ni visine kao sto su Kopaonik vise ne garantuju minuse u Decembar a da o sneznom pokrivacu ne govorimo. Ovako opening bez snega je tuga. A skijati na uslovima proslog decembra je bruka. S tim da se sezona produzi dokle je god moguce tj postoji uslova za skijanje.
2+3 = (malim slovima)