infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
hopkop |
|
18.03.2023. 22:57
zaboravih da opet pomenem naplatnu rampu iznad josanicke banje, ovo je drugi put zimus da naidjem kad ima vise auta.nije ni cudo sto nije zazivela elektronska naplata ulaska u nacionalni park, neko trpa pare u dzep i nije mu u interesu da se odvoji od kesa. dva auta ispred mene jutros i ni jednom nije kucao fiskalni racun .ne mogu da verujem da neko onako javno radi, onako sme samo ako ima debela ledja
2+3 = (malim slovima)