infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
hopkop |
|
08.03.2023. 21:54
sta je tu je,ako bude snega iduce sedmice onda super,ako ne bude - imamo mi pored naseg kopaonika i nasu jahorinu, tamo bi trebalo da se sneg zadrzi martu ,jeste da je nekima duze da putuju ali sta da se radi. ko ima pare on se po evropi da trazi gde je extra a mi obicni cemo se snalaziti . da se zadovolji dusa jer dugo je do nove sezone 🏂❄️❤️
2+3 = (malim slovima)