infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
@sm4rk0 |
|
01.03.2023. 18:36
@remark,Do Vikend naselja najbolje je preko Raške, jer ne moraš da se penješ gore pa da silaziš, a i manje su šanse da ima snega (ako uopšte igde ima, kakva je sezona).Do Centra je 10km bliže preko Jošaničke banje nego preko Raške.Pretpostavljam da se podrazumeva da ideš autoputem Miloš Veliki pa je Brzeće isključeno iz razmatranja. Put je 40km duži, a takođe Jaram je kritična tačka kad pada sneg.Srećan put!
2+3 = (malim slovima)