infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Dragan |
|
17.02.2023. 18:40
@Grebic -nisam video da su je zatvorili, ali ako jesu - dobru stvar su uradili. Ja sam je prošao oko 10 časova i deo "levak" pre stanice gondole je bio razvaljen, ali bukvalno. Dva redara su tu već bila, sneg kao kačamak, dosta kamenja. Moguće je da je to bio razlog, samo moja pretpostavka ali i utisak sa staze (prvi deo je inače bio savršen).
2+3 = (malim slovima)