infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Goxy |
|
05.02.2023. 23:18
Struga Hoce do Aprila ali od 1750mnv pa na gore,mada i to tesko,znamo da 3 dana jace juzine pojede skoro sve. Inace moj komentar se odnosio na staze nisko pozicionirane,pretezno Bele Reke. Jer znamo da ce odatle brzo otici sneg. Zasto sada da se ne napravi dobra i debela podloga koja ce duze trajati. Pa da ljudi koji su planirali da idu u martu mogu i oni skijati.
2+3 = (malim slovima)