infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
neo |
|
04.02.2023. 20:25
@SaraAko ne stane vetar (posebno) a i sneg, tesko, jer na nekoliko mesta stvaraju se nanosi koje ne mogu ocistiti dok se ne smiri vreme. Kazu ljudi koji tamo zive (imaju vikendice) da je jedino relativno sigurno kada je lose vreme ici preko Rudnice (ali to vam je vracanje naokolo preko 100km, KS-KR-RA). A cekacete onda i tamo verovatno. I sada NIKAKO ne ici "precicom" preko Ploca-Jelakci-Josanica, jer je taj put uzan, verovatno zavejan, mozda i leda ima, a mestimicno strm. (iz iskustva)
2+3 = (malim slovima)