infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
sm4rk0 |
|
31.01.2023. 23:42
@Hulk,Теоретски, не мораш користити Караман гребен жицу да се извучеш на остатак скијалишта. Можеш се попети на Панчићев врх, па се спустити до дна Дубоке и оданде се извући Дубоком 2 - ако ради, као што ових дана не ради (зато почех коментар са "теоретски").Верујем да, поред разлога које си навео, доста људи скија Караман гребен из страха да се удаље од центра и пробају нешто другачије.
2+3 = (malim slovima)