infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikola Simic SP |
|
31.01.2023. 11:49
Kukao sam na Kop i na cene i na sve. Jeste da je otimacina teska. Ali ljudi. Onaj dan juce. Ona idila, lepota, Gobelje... Savrsenstvo. Meni je blizu. Na 180km. 2 sata i malo jace do Gondole. Samo tako se mozda isplati otici. Ali naravno uz onakav dan. Pozdrav svim ljudima dobre volje. Danas sedim i radim i gledam Kamere i smejem se :)
2+3 = (malim slovima)