infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Luka |
|
21.01.2023. 20:29
@KSKS Krcmar ima garazu za korpe, zato ih i ne vidis na zici. Idu u garazu kad god se ne koriste. Krcmar ce verovatno vrlo uskoro pustiti, u narednih par dana. U prilog tome govori cinjenica da su pustili deo do Duboke 2, dakle ima uslova za skijanje na dnu Krcmara koji je uvek bio slaba tacka jer je prilicno nisko. Cenim u naredna 3 dana da ce biti pusten. @Pavle FR Dobro je pitanje zasto ne radi nocno na Pancicu i Malom Jezeru. Za to treba prozivati SS, nema opravdanja da radi KGB, a ove dve ne.
2+3 = (malim slovima)