PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bojan011  |   |  05.12.2022. 12:36

Mene interesuje da li će raditi Bele reke ove sezone i kako do njih stići, jel sa malog karamana, ledenice i izlazi se na belu reku 2? Hvala u napred! Pozdrav svim skijasima

2+3 = (malim slovima)