PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Paki  |   |  29.11.2022. 17:14

[i]Male su ili skoro nikakve sanse dobiti stambeni kredit i staviti nezavrsen objekat pod hipotekom.[/i]

Greska, htedoh napisati "...staviti (nezavrsen) apartman...". Jos nesto, postoji mogucnost da apartmani budu upisani kao poslovni apartmani sto pravi neku razliku valjda. Ne bih konkretno da imenujem projekat ali u tom slucaju je izgleda moguce dobiti ako kredit. E sad, nisam siguran da li je to iz tog razloga ili zato sto banka vec ima neki poslovni aranzman sa investitorom. Kao sto rekoh, postoje razne vratolomije i treba se dobro raspitati. Nije nemoguce i dobiti kredit u nekom specificnom slucaju. Jedno je provereno i to mi je i investitor potvrdio, kao sto si Despotos i sam rekao, vecina su kes kupci. Nije tesko zakljuciti o cemu se radi i gde zapravo zivimo.

2+3 = (malim slovima)