PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

BockyBG  |   |  25.11.2022. 12:36

@Treska

Prepešačio sam letos stazu Treska uzbrdo i nizbrdo i nije bilo instalacije za veštačko osnežavanje ako se dobro sećam. Bili su u toku neki radovi na gasovodu, ali instalacije za veštaka mislim da nije bilo.

2+3 = (malim slovima)