PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Lion Zvezdara  |   |  24.11.2022. 16:37

Da li noću rade sistemi za veštačko osnežavanje staza, niko ništa ne priča o tome, bilo je par fotografija pre par dana i to je to? Mislim da su uslovi ovih dana bili dobri za to, a ski opening je baš blizu.

2+3 = (malim slovima)