PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

velja  |   |  22.11.2022. 23:00

@Alex (Android)
Zbog čega porediš Kopaonik sa Zlatiborom kad je ski centar Tornik a ne Zlatibor?A tek poređenje sa Herceg Novim ?Da si rekao Budva pa da te razumem...

2+3 = (malim slovima)