PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  15.09.2022. 10:42

@nsalajka
Ako pogledaš cenovnik za jahorinu koji je nedavno izašao, a koji je skuplji za 10-15% u odnosu na proslogodišnji, možemo da budemo "srećni" ako samo toliko poskupi i cenovnik skijališta Srbije. Možda se izvučemo "izvučemo" sa manjim poskupljenjem od jahorine ako znamo da jahorina ima mnogo veće investicije iz prethodnih par godina koje mora da vraća i da su im cene konstantno rasle u tom periodu dok kopaonik ima samo gondolu kao novu kapitalnu investiciju (krčmar, gvozdac - to bi trebalo da je otplaceno ili pri kraju)

2+3 = (malim slovima)