PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

asdasd  |   |  12.09.2022. 17:47

ne znam sto doleglasate acadacataca, kad covek postavlja najnormalnije pitanje koje svakog od nas skijasa zanima, jer je i vrapcima na grani ocigledno je da ce restrikcija struje ove zime biti

2+3 = (malim slovima)