PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maki  |   |  17.06.2022. 23:22

Slazem se , niko od nas vlasnika se ne bi protivio da naplacena sredstva idu u fond za odrzavanje i da se podize kvalitet usluge.
Medjutim racuni su povecani 300 %, bez ikakvog objasnjenja gde ce se ta razlika utrositi.
Pravdati troskove od 200 e za dvadesetak kcadrata apartmana , odnosenjem snega i javnom rasvetom je smešno.


2+3 = (malim slovima)