infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
hopkop |
|
20.05.2022. 19:09
ne razumem ovu nazovi akciju ciscenja kopaonika svake godine? po meni bi trebalo da svi hotelijeri,skijalista srbije , nacionalni park od ulaznica za vozila ,kafici i restorani u porezu i deo u ceni pica,da plate odrzavanje nacionalnog parka kopaonik. po meni to bi trebalo tako da bude posto policija ne radi svoj posao a i nemamo kulturu da smece ne bacamo svuda
2+3 = (malim slovima)