PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SS  |   |  20.04.2022. 14:21

Nije planina Kopaonik da dodjem i rostiljam ako vec imaju uslovi za odlicno skijanje onda treba otvoriti vise staza i stvoriti uslove za odlicno skijanje jer nije jeftina planina pa tek tako da dodjem onako.😁

2+3 = (malim slovima)