PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dr Deka  |   |  12.04.2022. 09:44

Gde su te ''turističke organizacije''? Gde je saradnja tih ''organizacija'' i Skijališta da se izreklamira skijanje u aprilu? Mislim da bi ljudi iz inostranstva došli. Naravno sve u pola cene.Neka radi pola žičara, dovoljno.

2+3 = (malim slovima)