PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zoran  |   |  27.02.2022. 09:38

@Zoran
Da li si bio ove sezone u Sloveniji? Jel imaju uslove oko prodaje skipasa vakvinisanim,nevakcinisanim i sl. ? Mozda bi otisao i tamo sledece nedelje
Nisam bio u Sloveniji ove godine. Pratim internet domen Serbian meteo gde jedan clan povremeno izbacuje visine snega za citav region. Tao dai znam da ima snega u Sloveniji.

2+3 = (malim slovima)