infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Robosrb |
|
07.12.2021. 14:48
@DragodinNaravno da se staze tabaju, ne jednom nego više puta pre puštanja u rad.Najjači su mi takvi predlozi, ljudi koji očigledno nemaju predstavu kako se pripremaju staze. Isto kao i onih stručnjaka koji bi prolazili ratrakom usred radnog vremena staze, ili dok još uvek pada sneg.Ljudi iz skijališta, što se toga tiče, rade posao odlično, i s obzirom na visinu Kopaonika i količinu padavina, staze su dobro pripremljene godinama unazad.
2+3 = (malim slovima)