infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
JeremyLynch |
|
02.12.2021. 10:42
Manite se ljudi deljenja...pogotovo na vakcinisane i nevakcinisane,ja licno sam vakcinisan,ali planina je za sve ljude,skijanje je za sve ljude...svi zelimo da uzivamo u tim lepotama,niko od nas nije kriv za ovo sto se desava i neka to bude licna odluka ko ce se vakcinisati ko ne,a deljenje na planini neka ostane samo na skijama ili bordu.Zdravlja svima.
2+3 = (malim slovima)