infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Goxy |
|
28.03.2021. 12:01
Ne mogu da verujem kakve idiotarije neki pišu. Zar niste čuli još na početku pandemije da je na otvorenom razmak od 1.5 metar bezbedan razmak i to čak ako se glasno priča? A vi govorite o situaciji u redovima za žičaru gde su ljudi jedni drugima iza leđa, udaljeni po metar-dva, uglavnom ćute i pola njih je sa zaštićenim licem zbog hladnoće.
2+3 = (malim slovima)