infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mare NS |
|
30.01.2021. 20:35
Pogledajte samo Jahorinu u zadnje dve godine sve radi i sve i ide napred . Izgradnja , zicare , staze .. Nemoguce da ljudi koji rade na zicamama na Kopaoniku pocnu da testiraju zicu od 9.30 do 11 pa skoro i duze . Normalan rad krece tek u 12 o cemu pricamo..?. Bio sam prosle nedelje i pobegao i vidim nastavlja se agonija vikendom . Zicare stoje , sve sporo .. ljudi ko mrava .. Lepo sve sta je bilo pre .. itd . Ajmo malo da se radi i napredjuje nezivi se od stare slave .. itd
2+3 = (malim slovima)