infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Bogi_5 |
|
15.01.2021. 15:50
@MitaPre neki dan sam išao preko Brzeća, snega je bilo po putu ne mogu da kažem da nije, uglavnom utaban. U suštini, ako imaš dobre zimske gume ne bi trebalo da imaš problema. Podrazumeva se da imaš lance u autu, jer policija stoji u Brzeću na raskrsnici i proverava. Ja sam imao sitauciju da su ispred mene ženi nameštali lance, u sred krivine kada je bila smanjena vidljivost i gde ne možeš da obiđeš auto ispred sebe. Ako ti ne menja planove previše, predlog je put preko Jošaničke banje, obnovljen ove godine i gotovo potpuno čist.
2+3 = (malim slovima)