infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mra |
|
11.01.2021. 07:33
@Zelena jakna, Ne slazem se sa tobom. Godinama letujem u CG u drugoj polovini juna i drugoj polovini avgusta i zimujem na Kopaoniku zadnje nedelje februara. Nikad do sad mi nije preselo. Praznici i deciji raspusti uvek naprave haos na planini i svi ljudi koji to mogu da izbegnu treba tako da planiraju zimovanje. U suprotnom... cuti i trpi. Jednostavno, imamo jedno skijaliste u zemlji i nema tu mnogo filozofije. Pozdrav svim skijasima!
2+3 = (malim slovima)