infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Perica |
|
09.01.2021. 10:02
Nema nikakvog opravdanja zašto ne radi Gvozdac. Snega ima više nego dovoljno, minus je takođe, tako da ne mogu da kažu kako je donji deo staze u plusu, znači opet isti zaključak. Nerad.Jedno podsećanje, napravili su nove staze 19b, 19c, 19d, mislim da se tako zovu. Prošle godine ih ni jednom nisu sredili, neverovatno. Samo je pretprošle godine jedna radila. I voleo bih da čujem bilo kakvo logično objašnjenje zašto su sklonili Vučak, opet nema pametnog objašnjenja. Najveći bezobrazluk je uklanjanje sidra sa Ledenica, opet bezobrazluk i bahatost.
2+3 = (malim slovima)