infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Perica |
|
27.12.2020. 21:23
Trebalo je da uključe topove na svim stazama i da uz ovaj sneg koji pada dobiju lepu podlogu koju bi utabali i imali za dalje. Ovako ćemo samo slušati priče kako im je vetar razduvao sneg. Pogledajte samo Bansko, temperature su oko 10 stepeni svakoga dana, ali već su polovinu staza pripremili, palo im je možda 20-ak santimetara ove godine. Tako to rade ozbiljna skijališta, da je sreće da smo svi složni i da par godina ne dođemo zimi na Kop pa da vidimo da li bi se tako bahato ponašali.
2+3 = (malim slovima)