infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Hamlet |
|
08.03.2020. 11:54
Nekada ne tako davno u martu je moglo lepo da se skija na Kopaoniku. Jednostavno izgradnja grada na planini je ucinela svoje da za dobre skijase kopaonik moze biti samo vikend varijanta skijanja. Jer tolike su guzve na szazama da skijanje nije uopste bezbedno. Mislim da ce stanje biti sve gore,i ako se skijaliste ne prosiri dovoljno bice sve manje dobrih i iskusnih skijasa na planini.
2+3 = (malim slovima)