infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Majaa |
|
09.12.2019. 15:41
Viktor 21 prosle godine sam bila,krajem sezonr pa nisam videla sve staze,ali to mi je tek druga godina na skijama i izasla sam na kraj sa Jahorinom.Teze su staze,nisam odusevljena kao kopaonikom ali ima nekih malih putica kojima se zaobilazd oni bas strmi delovi.Moje misljenje da je 7 dana mnogo za pocetnika,naporno,al dobro tu si mozda bolji pocetnik od mene 😉
2+3 = (malim slovima)