infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
mlatazamlata |
|
12.03.2019. 16:30
Bice snega-nece biti snega...Pre dve ili tri sezone sam skijao na kopu mislim 28og aprila...pusten je tad Pancic vanredno zbog snega....Ima i sada snega dovojno za skijanje makar do 1og aprila i sezona nece zavisiti od snega svakako...ove godine realno sneg nas je ispostovao, ziveo sneg!!! Sezona ce svakako zavisiti od broja turista, odnosno novca...Dok je cena ovog ski pasa radice sve s tim sto ce prestati da tabaju periferne staze...Cim svane dan sa manjom postesoznskom cenom ski pasa gasice pola staza, a ostavice centar( pancic, karamane, krst, masinac, duboku i eventualno krcmar mada tesko ) i tako dok ima odredjenog broja turista i kraj...
2+3 = (malim slovima)