infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Hamlet |
|
03.01.2019. 16:53
Eh Milane ti ga pretera sad. Razumem da je Kopaonik poseban i ima neku draz ali kao Planina a nikako kao ski centar. Odusevljen covek uredjenosti staza a skija 50 dana u italiju,gde znamo da su staze mozda najuredjenije u evropi.. Slika covek planinu,slika nesto novo da mu ostane uspomena,a bolje da slika dole oko parkinga i gde ljudi bavaju smece na sve strane i tajkuni parkiraju automobile na sred staze.. Pozdrav za srpskog zeta iz italije i sve dobre ljude. Samo smireno i oprezno i uzivanje je tu..
2+3 = (malim slovima)