infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevica |
|
31.12.2018. 11:49
@Danko Za ovo što se tebi desilo, a i mnogim drugima nije nam niko kriv. Za to što ne znamo da se ponašamo na stazi sami smo krivi. Realno tu SS teško da mogu da pomognu jer je to je čista nekultura i naš mentalitet. Naučimo da skijamo za 10 dana i onda pravac crvene staze.Želim ti da se što pre oporaviš i da sledeće sezone opet uživaš na skijanju.
2+3 = (malim slovima)