infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
02.03.2018. 15:16
Sloba,slažem se da izgradnja preti da uništi Kopaonik.I naravno treba gondola ili možda šestosed sa haubom kao na Krčmaru i Gvozdcu, ali to neće smanjiti gužve na stazama.Jedino rešenje je da se uz nove instalacije probiju i nove staze.Godinama nadležni obećavaju nove staze na Gvozdcu za koje postoji lokacijska dozvola i novoj stazi na Krčmaru koja je trebala da bude izgrađena za ovu sezonu po najavi direktora Skijališta Srbije, ali očigledno u Srbiji vlada ono "obećanje ludom radovanje". Gužve su svake godine sve veće i uskoro će postati nepodnošljive i zato su pod hitno potrebne nove instalacije i staze.
2+3 = (malim slovima)