infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikola654321 |
|
27.02.2018. 10:01
@oprez, lopatari se samo tako zovu zbog lopate koju drze. Sta mislis, da oni izlopataju ceo metar snega? Kad prodje cistac, oni nekad malo poprave posle masina koje ciste ili ako se raskopa tockovima parkiranog auta. Najcesce se okupe posle niza suncanih dana, kada nema nikakvog ciscenja i medjusobno podele slobodne parkinge i samo naplacuju, a lopata sluzi da se naslone dok cekaju. A cak i kad bi oni lopatali, imaju li dozvolu za to, placaju li porez?
2+3 = (malim slovima)