infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Normalan |
|
15.02.2018. 19:13
Ukratko,Juce su bile staze sve u jako losem stanju, kao sto su vec neki napisali pre mene. Danas odlicno do 11.30, posle toga dobro. Jedino magla ali nije ni ona strasna. Na karaman grebenu guzva, ali malo levo, desno i ne ceka se puno, 1-2. Na KG stopovao vreme, po najvecoj guzvi 15 min. Videce mo sutra. Put prohodan bez lanaca. Pozdrav svima
2+3 = (malim slovima)