infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ogi |
|
05.02.2018. 19:54
Druze, ove rupcage nisu ni krpljene od prosle godine, bio sam I prosle. Ili jesu metodom baci nesto iz kamiona I utabaj lopatom sto traje 3 dana. To je za zatvor. Ali posto smo I sami tako puni razumevanja I boli nas uvo, onda sve ovo zasluzujemo sto nam se desava. Fensi planina gde je sve duplo skuplje nego u glavnom gradu, gde je 50% stranaca, najbolji ski centar "u regionu"... nevidjeno.
2+3 = (malim slovima)