infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Skakac |
|
03.12.2017. 22:11
Iako sam pricao da ce biti pustene staze koje se nalaze u centru ipak nisam bio u pravu, najverovatnije da se ipak pusta mali karaman a jedno veliko iznenadjenje bi moglo da bude i da otvore crnu duboku 😊😊 ima snega dovoljno samo je problem sam vrh staze ,gde se zbog vetra nije puno snega zadrzalo 😊 zivi bili pa videli . Ako bude tako ovo ce sigurno biti jedan od boljih otvaranja ako ne i najbolje
2+3 = (malim slovima)