infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
sloba |
|
10.11.2017. 12:17
Slazem se sa komentarom i podrzavam akciju da se izmeni kategorizacija decijih ski karti i da se uvede i neki ski pas tipa junior ili skolski za decu do 18 godina jer mi roditelji koji imamo klince od po 13,14 godina za dvoje odraslih i dvoje dece moramo da placamo punu cenu kao cetri odrasle osobe ,amozda bi mogli barem neki porodicni paket da smisle gde bi deca ostvarila popust i njihovi ski pasovi bili po manjim cenama.
2+3 = (malim slovima)