infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mare Ns |
|
08.04.2017. 11:39
Drug lektor nisu u pravu snega ima i za sledecu nedelju malo ce ici u plus ali za uskrs bice minus i odlicno uslovi da se sezona zatvori i sve bude pristojno j naravno dosli bi ljudi sigurno kad nerade i imaju odmor . Zatvarati sezonu ovako je zalosno sad kad je pao sneg i temperatura je u minusu a drzali su sezonu otvorenu 20 dana kad je bilo +15 bolje da su odma zatvorili to hocu da kazem. Sad kad su stvoreni uslovi oni zatvaraju i veruj da za uskrs bilo bi najace skijanje i zatvaranje sezone . U tome je problem .
2+3 = (malim slovima)