infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
SkiSki |
|
10.02.2017. 23:10
@Nenad91sm To o čemu ti pričaš je stoka poznatija kao "lopatari". Oni sebi daju za pravo da naplaćuju parkiranje na svim javnim površinama u centru i niko od nadležnih ne radi ništa da reši problem njihovog postojanja. O njima je jako često ovde bilo reči, a kako stvari stoje biće i dalje. Mi kukamo i besnimo, oni i dalje rade šta hoće i to je to.
2+3 = (malim slovima)