infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Dr |
|
25.01.2017. 20:25
Na Kopu sam od petka. Vremenski uslovi su idealni. Put preko Rudnice potpuno čist dok od Brzece ima snega i leda ali može bez lanaca. Staze dosta dobre. Mada na nekim delovima su neke staze proglodale uz pojavu kamenja npr Gobelja. Skijaša ima al se ne čeka mnogo ni u centru ni na drugim zicama. Primetan je veliki broj stranaca. Nisam primetio da se staze osnezavaju. A uslovi postoje. Možda bi nova količina veštačkog snega omogućila bolje skijanje u nastavku sezone. Lopatara ima kao i ranijih god i po tom pitanju se ništa nije promenilo.
2+3 = (malim slovima)