infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Vikendaš |
|
18.01.2017. 14:49
@Oliver Banja LuUvek je najbolje ići preko Brusa/Brzeća. Druga opcija je Rudnica, a J. banja - saamo u slučaju da nijedna od prethodne dve nije prohodna (ali tada ni J. banja nije prohodna).Sigurno je da se preko Rudnice najranije osuši put i ima najmanje snega, ali (u zavisnosti odakle dolaziš) se najduže putuje do početka samog uspona (recimo, od BG).
2+3 = (malim slovima)