infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Elan RC |
|
31.12.2016. 00:28
Ljudi, dobar sneg je pao u utorak i sredu, a u cetvrtak i petak su otvorene samo Marine vode?! Na kameri Gvozdac #2 sneg na ulazu na zicu stoji kao na napustenom skijalistu. Bar da ima tragova da je neko prosao! Znao sam da nece odmah celo skijaliste proraditi, ali ovo sto rade SS je neprofesionalno! Temperature su ceo decembar nonstop u minusu, pao je i sneg, a nije otvorena ni 1/3 skijalista! O cemu se radi?
2+3 = (malim slovima)