infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sony |
|
28.12.2016. 19:59
@R2D2, dosta si u pravu! Nikad mi neće biti jasno zašto u ovim situacijama kada je niska temp na celom području Kopaonika i pada sneg i na Gobelji, ne popale topove na 12-ci i Jarmu da povežu put do gobelje relej !? Da nije tamo neki problem s akumulacijom ?! Pitamo Stevsa . Inače, veliki sam ljubitelj staza na Gobelji. Kratke su ali dobre!
2+3 = (malim slovima)