infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
aleksandar nsg |
|
12.12.2016. 22:52
@skijaš007Druže u pravu si do poslednjeg slova, samo bih malo da te nadopunim. Meni od svega toga više smeta što skoro niko od skijaša koji uredno stoje u redu ne reaguje na ove što prolaze preko reda. Bio sam jedini koji se bunio protiv toga a niko me nije podržao. 50 ljudi stoji u redu jedan ili dvojica se umuvaju preko reda i tako stalno i svi ćute. Nešto mi tu nije u redu.
2+3 = (malim slovima)